Home

Atelier Mielniczek to firma architektoniczna oferującą usługi projektowe w zakresie analiz inwestycyjnych, projektowania architektonicznego oraz koordynacji i obsługi procesu budowlanego.

Firma istnieje od 2009 roku.

Specjalizujemy się w projektowaniu budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych oraz budynków biurowych, przemysłowych i handlowo usługowych.

Podstawowy zakres działania to kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych a w szczególności projekty architektoniczno budowlane budynków, projekty zagospodarowania terenu oraz projekty wnętrz.

To co nas wyróżnia to kompleksowa obsługa klientów w zakresie budownictwa jednorodzinnego. Od pomocy w pozyskaniu terenu, poprzez wykonanie dokumentacji budowlanej i uzyskania pozwolenia na budowę , kosztorysowania i przygotowania inwestycji, do kierowania budową i uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Wykonujemy analizy chłonności terenu i analizy inwestycyjne.

Trzon firmy stanowi Robert Mielniczek, architekt, członek Izby Architektów RP oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem inżynierów oraz oferujemy projektowanie w oparciu o systemy BIM . Gwarantujemy zaangażowanie oraz wysoką jakość usług. Współpracyjemy z profesjonalnymi firmami branżowymi i kosztorysowymi. Optymalizujemy koszty na każdym etapie życia projektu.

Działamy na terenie całego kraju .